Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
47 %
2.1kmh
0 %
Pre
38 °
Sht
39 °
Die
41 °
Hën
40 °
Mar
38 °
E premte, 30 Korrik, 2021

Pas të nxehtit afrikan, stuhia e shiut dhe breshërit përfshijnë qytetin shqiptar (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Stuhia e shiut, shoqëruar me reshje breshëri kanë përfshirë ditën e sotme Podujevën.

Temperaturat e nxehta prej disa ditësh në Kosovë, duket se ua kanë lënë vendin reshjeve të shiut dhe ditëve me vranësira.

Ashtu si edhe në Shqipëri, Kosova u përball këto ditë me valën e të nxehtit afrikan, ndërsa sot u paralajmërua për stuhi dhe rrufe në disa qytete.

Më shumë

spot_img
spot_img