Tirana
light rain
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
81 %
1.5kmh
100 %
Pre
11 °
Sht
11 °
Die
11 °
Hën
9 °
Mar
6 °
E premte, 27 Janar, 2023

Pas takimit zyrtar, Rama e Vuçiç dalin për qejf në një bar të Turqisë (FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Pak ditë më parë në Stamboll, është mbajtur Kongresi Botëror i Naftës ku kanë marrë pjesë krerët e shumë shteteve.

Midis zyrtarëve të lartë ka qenë dhe kryeministri i vendit Edi Rama, i cili është fotografuar në një bar me presidentin serb, Aleksandër Vuçiç.

Fotua është bërë publike nga vet bari, i cili shkruan se frekuentimin e tij, e kanë preferuar dhe krerët e Shqipërisë dhe Serbisë.

Ajo që bie në sy është buzëqeshja e Ramës dhe serioziteti i Vuçiç. Duket se pas takimit të parë në Beograd, marrëdhënia midis dy liderve ka pasur përmirësim.

 

Më shumë


spot_img
spot_img