Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
0.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
24 °
Mër
25 °
Enj
26 °
Pre
20 °
E hënë, 29 Maj, 2023

Pas takimit te Bujqësori, Rama i kthehet postimeve në Insta: Mos guxoni të afroheni nesër në protestë

Lajme të ngjashëm

Pas takimit “dialog” që zhvilloi te Universiteti Bujqësor, kryeministri Edi Rama i është kthyer postimeve ironizuese në Instastory.

 

Është një meme e rradhës që ka në qendër Monika Kryemadhin e LSI dhe Lulzim Bashën e PD.

Në të shkruhet “mos guxoni të afroheni nesër në protestë”, duke dhënë mesazhin se këta dy personazhe të politikës janë të padëshiruar.

“Komplimenta autorëve. A e vlerësoni edhe ju si memja e muajit”, shkruan Rama i cili mesa duket po argëtohet në një kohë që protesta e studentëve ka hyrë në ditën e 14-të të saj.


Më shumë