Tirana
few clouds
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
60 %
2.6kmh
20 %
Mër
18 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
19 °
E mërkurë, 20 Tetor, 2021
spot_img

Pas takimit me Yuri Kim, kundërshtarja e Lulzim Bashës shfaqet krah Sali Berishës në Vlorë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Aktivistja shqiptare në Amerikë Evi Kokalari sot është shfaqur në krahë të ish kryeministrit Sali Berisha në “Foltoren” në Vlorë.

Kokalari shpesh ka dal hapur kundër kreut të PD, Lulzim Basha, ndërsa tani e ka faktuar dhe një herë duke u shfaqur në krahë të Berishës.

Kujtojmë që Kokalari ditën e djeshme ka zhvilluar një takim “sekret” me ambasadoren e SHBA në Tiranë Yuri Kim. Nuk dihet se për çfarë konkretisht kanë folur ato dhe nëse ka lidhje me situatën e  krijuar në PD.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img