Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
37 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Pas takimit me Bashën, Shefja e misionit të OSBE-ODHIR takim URGJENT me Ramën në selinë e PS, çfarë po diskutohet?

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Shefja e misionit të OSBE-ODHIR, Urzula Gacek ka shkuar në selinë e Partisë Socialiste ku po takohet me kryeministrin Edi Rama.

Fokusi i bisedës mësohet se janë zgjedhjet parlamentare të 25 prillit dhe situata paszgjedhore në Shqipëri.

Ndërkohë ditën e djeshme, kryesuesja e OSBE/ODHIR u takua me kreun e Partisë Demokratike Lulzim Basha në selinë e PD, më të cilin diskutoi për procesin e zgjedhjeve parlamentare në Shqipëri.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img