Tirana
clear sky
-3.5 ° C
-3.5 °
-3.5 °
80 %
1kmh
1 %
Enj
8 °
Pre
10 °
Sht
9 °
Die
10 °
Hën
4 °
E enjte, 27 Janar, 2022

Nga selia blu tek Ministria e Jashtme, Escobar takim me Xhaçkën

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

I dërguari i SHBA-së për Ballkanin Perëndimor, Gabriel Escobar, pas takimit me kreun e PD, ka mbërritur në Ministrinë  Jashtme.

Escobar do të zhvillojë takim me ministren e Jashtme, Olta Xhaçka, ashtu siç edhe ishte planifikuar.

Pas takimit me Xhaçkën, Escobar do të vijojë axhendën, dhe është takimi me kryeministrin Edi Rama.

Takimi me kryeministrin Edi Rama do të zhvillohet rreth orës 17:00.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img