Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Die
30 °
Hën
30 °
Mar
30 °
Mër
28 °
Enj
20 °
E diel, 26 Shtator, 2021
spot_img

Pas takimit me ambasadorët, Bylykbashi dhe Vasili takim me Bashën

spot_img

Lajme të ngjashëm

84d565d519be1bed6ac4b4d90868dc0e

Përfaqësuesit e opozitës në Këshillin Politik, Oerd Bylykbashi dhe Petrit Vasili, pas takimit të zhvilluar me ambsadorët Yuri Kim, Luigi Soreca dhe Duncan Norman do të takohen me kreun dekmokrat Lulzim Basha.

Në takimin me Bashën do të jetë i pranishëm dhe kreu i PDIU Shpëtim Idrizi.

Kujtojmë se këto takime të njëpasnjëshme me njëri-tjetrin dhe me ambasadorët vijnë në një kohë kur marrëveshja për Reformën Zgjedhore nuk u arrit, pasi palët s’u dakordësuan për të gjitha pikat.

Vijon…

Më shumë

spot_img