Tirana
broken clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
57 %
5.1kmh
75 %
Hën
24 °
Mar
29 °
Mër
28 °
Enj
26 °
Pre
20 °
E hënë, 27 Shtator, 2021
spot_img

Pas suksesit të “Redrum”, Era Istrefi bën një tjetër lëvizje interesante (FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Këngëtarja shqiptare, tashmë me famë ndërkombëtare Era Istrefi njihet për pamjen e saj të veçantë dhe tepër interesante.

Gjatë kohës kur ajo po shijon suksesin e këngës më të re “Redrum” Era ka ndryshuar ‘look’, duke i bërë flokët të kuqe. Ndoshta, për t’i shkruar përshtat edhe këngës së re, prej së cilës ka një axhendë të ngjeshur prej koncerteve.

Ndryshimin e saj ajo e treguar përmes një fotoje në Instagram, ndërsa mënyra se si ka pozuar na thotë se ndihet mirë me pamjen e re. 

Më shumë

spot_img