Tirana
clear sky
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
42 %
7.7kmh
0 %
Sht
28 °
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
40 °
Mër
42 °
E shtunë, 24 Korrik, 2021

Pas suksesit në “Eurovision”, Gjon Muharremaj vjen me koncert në Shqipëri, ja kur do të mbahet

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Këngëtari me origjinë shqiptare, Gjon Muharremaj përfaqësoi Zvicrën në Eurovision, ku arriti të marrë vendin e tretë.

Ai më pas erdhi në Shqipëri, ku dha edhe disa intervista, ku edhe pohoi se karrierën e rij do ta vazhdonte në Paris.

Së fundmi këngëtari ka zhvilluar një bashkëbisedim me ndjekësit e tij në Instagram në opsionin “ask me a question”.

Një nga fansat e tij e ka pyetur nëse do të mbajë një koncert në Shqipëri dhe përgjigja e tij ishte “po”.

“Ndonjë koncert në Shqipëri?” e pyet një ndjekës në instagram.

“Yep, the @zafestival, 31.07 2021”, i është përgjigjur ai.

Epo të githë po presi me padurim ardhjen e tij.

gjoni 300x609 1

Më shumë

spot_img
spot_img