Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Pas suksesit në “Eurovision”, Gjon Muharremaj vjen me koncert në Shqipëri, ja kur do të mbahet

Shkruar nga Newsbomb

Këngëtari me origjinë shqiptare, Gjon Muharremaj përfaqësoi Zvicrën në Eurovision, ku arriti të marrë vendin e tretë.

Ai më pas erdhi në Shqipëri, ku dha edhe disa intervista, ku edhe pohoi se karrierën e rij do ta vazhdonte në Paris.

Së fundmi këngëtari ka zhvilluar një bashkëbisedim me ndjekësit e tij në Instagram në opsionin “ask me a question”.

Një nga fansat e tij e ka pyetur nëse do të mbajë një koncert në Shqipëri dhe përgjigja e tij ishte “po”.

“Ndonjë koncert në Shqipëri?” e pyet një ndjekës në instagram.

“Yep, the @zafestival, 31.07 2021”, i është përgjigjur ai.

Epo të githë po presi me padurim ardhjen e tij.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese