Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
87 %
1kmh
0 %
Mar
20 °
Mër
20 °
Enj
22 °
Pre
21 °
Sht
19 °
E martë, 26 Tetor, 2021
spot_img

Pas ‘Skënderbeut’ 70 mijë eurosh dhe ‘Adem Jasharit’, përurohet edhe shtatorja e Ibrahim Rugovës në Kosovë, shikoni si duket ajo (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

f07c553674ac07460202a669792c41a0

Ditën e sotme është përuruar shtatorja e Ibrahim Rugovës në ditëlindjen e 76-të të ish-presidentit.

Shtatorja është vendosur në komunën e Istogut. Në ceremoninë e përurimit ishin të pranishëm kryeministri Avdullah Hoti, kryetari i Istogut, Haki Rugova, vajza e ish-Presidentit, Teuta Rugova, si dhe zyrtarë tjerë të Lidhjes Demokratike të Kosovës.

Më poshtë keni foton e shtatores së Ibrahim Rugovës.

foto_2.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img