Pas skandalit, Loredana vjen me surprizë për fansat (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 07:24 22-05-2019 Pas skandalit, Loredana vjen me surprizë për fansat (FOTO)

Javët e fundit reperja e njohur Loredana Zefi u kthye në kryefjalën e mediave për shkak të një mashtrimi i zbuluar në Zvicër, për të cilin këngëtarja edhe u shoqërua në polici.

Bëhej fjalë për një mashtrim me vlera të mëdha monetare që Loredana i kishte bërë një çifti zvicerian.

Ndërkohë, ndërsa nuk ka kaluar shumë kohë nga ngjarja e pakëndshme që ndodhi, duket se reperja ka hedhur pas krahëve gjithçka.

 Ajo dhe Mozzik kanë paralajmëruar për një këngë të re. Loredana ka publikuar një foto ku shfaqet me reperin gjerman, Dardan dhe partnerin e saj Mozzik. Ky i fundit ka zbuluar se do të sjellin shumë shpejt një këngë të re.  

-640-0-5ce46dd87d072.jpg

-640-0-5ce46dd781fbe.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Robert Berisha tregon momentin e vështirë: Si vendosa të lë duhanin
Pas atakut të zemër të portierit, gruaja e Iker Casillas jep lajmin e hidhur »
Article Logic
Execution time: 0.011660099029541
array(1) { ["section"]=> string(62) "pas-skandalit-loredana-vjen-me-surprize-per-fansat-foto-165224" }