Tirana
clear sky
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
81 %
0.5kmh
0 %
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
22 °
E mërkurë, 5 Tetor, 2022

Pas shumë vitesh, Kim Kardashian flet për videon e saj intime me Ray J

spot_img

Lajme të ngjashëm

Në vitin 2007-të, një video intime e Kim Kardashian bëri xhiron e botës dhe në një kohë të shkurtër.

Ylli i televizionit dhe ish i dashuri i saj, Ray J, filmuan një moment nga marrëdhënia e tyre intime në vitin 2002 dhe më pas kjo video doli në internet pa dëshirën e dyshes në vitin 2007.

Në një intervistë të dhënë së fundmi Kim tha se nuk ka folur, sepse në këtë mënyrë ka mundur ta ta kalojë atë moment të sikletshëm.

“Mendoj se padyshim producentët donin shumë që unë të flisja. Dhe unë nuk do të kisha folur nëse nuk do të ishte spektakli. Ndonjëherë mendoja ‘OK, e di që tani duhet të merrem me këtë çështje. Dikush do më pyes, kështu që duhet të ec përpara dhe të flas’. Në fund të ditës, unë kam qenë gjithmonë e hapur dhe e sinqertë dhe po të ndaja çdo gjë që po kaloja. Nuk do të përmbahesha”, është shprehur Kim.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img