Pas shumë thashethemeve, Albi dhe Alba flasin për herë të parë për lidhjen

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:51 10-10-2019 Pas shumë thashethemeve, Albi dhe Alba flasin për herë të parë për lidhjen

Koreografi Albi Nako dhe balerina Alba Hoxha kanë qenë në qendër të mediave rozë për shkak të një lidhje dashurie të krijuar mes tyre, por që nuk është konfirmuar asnjëherë nga çifti. 

 Të ftuar pasditen e sotme në emisionin "Rudina", ata kanë treguar se këto lajme nuk janë të vërteta dhe se janë vetëm miq.

"Ne gëzojmë një respekt për njëri-tjetrin, nuk jemi asgjë më shumë sesa miq. Na lidh profesioni, vazhdojmë jetën secili në anën e tij. Nuk e kuptoj pse u bë gjithë ky bum pa pasur asgjë", u shpreh Alba.

Më pas Rudina i pyeti pse e hoqën njëri-tjetrin nga lista e ndjekësve dhe Alba tregoi se shkak u bë një zënkë e vogël. Balerina tregoi gjithashtu se ishte i pari Albi që i bëri Follow.

72474078_10156286414837680_3705765557572730880_n.jpg72392425_10156286415042680_742151657051127808_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0088870525360107
array(1) { ["section"]=> string(80) "pas-shume-thashethemeve-albi-dhe-alba-flasin-per-here-te-pare-per-lidhjen-181545" }