Tirana
few clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
42 %
4.1kmh
20 %
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
30 °
Hën
32 °
Mar
35 °
E premte, 18 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Pas shtrimit të Tolgahan në spital dhe infektimit të saj me Covid, Almeda Abazi tregon gjendjen shëndetësore: Për fat të keq po….

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Pak ditë më parë, aktori turk, Tolgahan Sayisman tregoi se ishte infektuar nga Covid-19 dhe se për shkak të gjendjes së tij shëndetësore të rënduar ishte detyruar të shtrohej në spital. 

Gjithashtu dhe bashkëshortja  e tij, bukuroshja shqiptare, Almeda Abazi  rrëfeu se bashkë me të birin Efehan janë infektuar nga koronavirus dhe se ndodhen në shtëpi.

Në një reagim në Instagram, Almeda u shpreh se aktori turk kishte dalë nga spitali dhe se trajtimin po e vazhdonte në shtëpi.

Almeda gjithashtu ka treguar se për shkak të shtatzanisë ajo nuk mund të marrë mjekime dhe se po përdor vetëm vitamina.

“Jam 30 javëshe shtatzënë dhe aktualisht nuk po përdor ilaçe për shkak të shtatzanisë. Për fat të keq, po përpiqem të përdor vitamina.”- shkruan Almeda në instatory.

Screenshot 18 1
Screenshot 19 5

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img