Tirana
overcast clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
100 %
1.5kmh
90 %
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
10 °
Sht
10 °
E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

Pas shoferit të furgonit identifikohen dhe dy viktima të tjera të aksidentit tragjik në Qafë Muzinë (Emrat)

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident i rënë ndodhi ditën e sotme në Qafë Muzinë, në rrugën Gjirokastër-Sarandë.

Si pasojë e këtij aksidenti pesë persona humbën jetën, ndërsa një tjetër ka mbetur i plagosur.

Fiqiri Korçari, 77 vjeç dhe Dritë Korçari 72 vjeç mësohet të jenë dy viktimat e tjera të  këtij aksidenti tragjik.

Më herët u bë e mundur indetifikimi i shoferit të furgonit i cili ishte Bardhi Prodo. Prodo ishte baba i tre fëmijëve dhe punonte me transport pasagjerësh në linjën Tiranë-Sarandë.

Ndërkohë, mbetet i paidentifikuar ende një trup i pajetë, ndërsa një tjetër është akoma në furgon, pasi nuk është mundur të nxirret.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
digitalb
spot_img
spot_img