Tirana
clear sky
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
76 %
0kmh
0 %
Hën
20 °
Mar
20 °
Mër
19 °
Enj
17 °
Pre
10 °
E hënë, 25 Tetor, 2021
spot_img

Pas shirave të rrëmbyeshëm gjatë natës, mësoni surprizat e motit për sot

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kthjellime dhe  vranësira të shpeshta dominojnë në të gjithë territorin. Më të dendura  gjatë pasdites kur priten rrebeshe shiu në Veriperëndim dhe Juglindje, por shira të izoluar rrezikojnë edhe zonat Qendrore.

Sipas Meteoalb era do të fryjë  mesatare në Jug, por e fortë në Veri dhe zonat Qendrore me shpejtësi 55 km/h nga drejtimi Verilindor duke krijuar në det dallgëzimin 2-3 ballë.

Temperaturat e ajrit ulen në Veri-Qendër por rënie më e lehtë në Jug duke luhatur vlerat termike nga 10 në 28 gradë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img