Tirana
overcast clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
0.5kmh
90 %
Die
19 °
Hën
20 °
Mar
21 °
Mër
21 °
Enj
21 °
E diel, 17 Tetor, 2021
spot_img

Pas sherrit me Ngjelën, studiuesi largohet nga emisioni (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

VIDEO E DEBATIT DHE LARGIMI I STUDIUESIT:

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img