Tirana
overcast clouds
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
61 %
3.6kmh
90 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
9 °
Sht
7 °
Die
7 °
E mërkurë, 8 Dhjetor, 2021
spot_img

Pas sherrit me mjeken, 38-vjeçari thyen xhamin e derës në qendrën shëndetësore në Patos

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 38-vjeçar është proceduar penalisht në patos, pasi ka thyer thyer xhamin e derës së qëndrës shëndetësore Dukas.

Bëhet me dije se 38-vjeçari pas një konfliktin me mjeken shtetasen F. M., 37 vjeçe, (me detyrë mjeke pranë qëndrës shendetësore Dukas, Patos) dhe ka thyer xhamin e derës së qëndrës shëndetësore Dukas.

“Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Fier proceduan penalisht shtetasi K. H., 38 vjeç, banues në Patos, pasi për motive të dobëta, është konfliktuar me shtetasen F. M., 37 vjeçe, (me detyrë mjeke pranë qëndrës shendetësore Dukas, Patos) dhe ka thyer xhamin e derës së qëndrës shëndetësore Dukas. Materialet i kaluan Prokurorisë për veprime të mëtejshme procedurale”, thuhet në njoftimin e policisë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
digitalb
spot_img
spot_img