Tirana
scattered clouds
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
93 %
2.1kmh
40 %
Die
13 °
Hën
12 °
Mar
11 °
Mër
10 °
Enj
15 °
E diel, 5 Dhjetor, 2021
spot_img

Pas sherrit me gruan, burri vret veten në oborrin e shtëpisë

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fashatin Kryekuq të Divjakës, aty ku një 70 vjeçar ka vrarë veten pasi plagosi më parë bashkëshorten e tij.

Nga hetimet e para të policisë ka rezultuar se pas një konflikti verbal për motive të dobëta  me bashkëshorten e tij, shtetasen R.E, 62 vjeçe, 70 vjeçari e ka goditur bashkëshorten me bel( mjet bujqësorë) në kokë duke i shkaktuar plagë të rënda.

62 vjeçarja u dërgua për ndihmë mjeksore në Spitalin Rajonal Lushnje, ku është nën kujdesin e mjekëve. Pasi shtetësja R.E është dërguar në spital, i moshuari, ka vrarë veten në oborrin e shtepisë me armën e tij të gjahut.

Materialet për hetime të mëtejshme dhe për vlerësim do i kalojnë Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Lushnje.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img