Tirana
broken clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
94 %
0.5kmh
75 %
Die
22 °
Hën
20 °
Mar
18 °
Mër
19 °
Enj
18 °
E diel, 24 Tetor, 2021
spot_img

Pas Selvies së Shpat Kasapit edhe Genta Ismajli shtatzënë për herë të parë, dalin fotot e këngëtares me barkun e rrumbullakosur

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Prej kohësh në media është aluduar se këngëtarja shqiptare, Genta Ismajli është në pritje të ëmbël. 

Në rrjet kanë qarkulluar foto të saj me disa kilogramë më shumë, mirëpo asnjëherë nuk ka ardhur nëj reagim nga Genta e cila ka preferuar që të qëndrojë në heshtje.

Mirëpo, së fundmi “Prive” ka konfirmuar se Genta dhe partneri i saj, Usta do të bëhen prindër për herë të parë.

Sipas tyre këngëtarja është në ditët e fundit të pritjes së ëmbël dhe shumë shpejt do të bëhet nënë.

Ky nuk është çifti i parë që do të bëhen prindër pasi më herët edhe këngëtari, Shpat Kasapi bëri me dije se ai dhe partnerja, Selvia pop resin ëngjëllin e tyre të cilin kishin kohë që e kërkonin.

Këtë lajm vendosi ta jepte vetë Shpati në ditën më të veçantë të bashkëshortes së tij, asaj të lindjes.

“Gëzuar ditëlindjen gruaja ime, mommy to be soon! Dashuria jote më ka kthyer në këtë njeri të lumtur, gjithmonë njeri të qeshur që jam sot, të jam mirënjohës përgjithmonë! E sidomos tani që po presim një ëngjëll…

Shumë i detyruar ndaj teje për gjithçka, pa ty nuk jam asgjë! Të paça gjithmonë dashuri. Të dua shumë!”, janë fjalët e këngëtarit.

Capture 61
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img