Tirana
broken clouds
21 ° C
21 °
21 °
52 %
3.6kmh
75 %
Pre
21 °
Sht
15 °
Die
20 °
Hën
25 °
Mar
26 °
E premte, 14 Maj, 2021
spot_img

Pas Robert Ndrenikës, Rama “rrëmben” Tinka Kurtin

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama pas Robert Ndrenikës ka arritur të “rrëmbejë” edhe aktoren Tinka Kurti. Aktorja është shfaqur në spotin e radhës të kryeministrit dhe thotë se Rama ka punuar shumë e i duhet Shqipërisë.

“Kur lumenjt dalin nga shtrati. Kur sëmundja kërcënon jetën tonë. Kur përballemi me kohët më të vështira. Shqipërisë i duhet Edi Rama. Ai nuk ndalet kurrë. Ai lufton për ne dhe punon për Shqipërinë. Si askush tjetër,” thotë ajo në videon e Ramës.

Kujtojmë që në spotin e pare të PS pjesë ishte aktori Robert Ndrenika.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img