Tirana
light rain
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
88 %
1kmh
75 %
Sht
29 °
Die
26 °
Hën
30 °
Mar
31 °
Mër
33 °
E shtunë, 13 Gusht, 2022
spot_img

Pas Robert Ndrenikës, Rama “rrëmben” Tinka Kurtin, shfaqet në videon e radhës së kryeministrit: I duhet Shqipërisë, ai nuk ndalet kurrë (E PLOTË)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama pas Robert Ndrenikës ka arritur të “rrëmbejë” edhe aktoren Tinka Kurti.

Aktorja është shfaqur në spotin e radhës së Edi Ramës. Ajo thotë se Rama ka punuar shumë dhe se i duhet Shqipërisë.

albsig

“Kur lumenjt dalin nga shtrati. Kur sëmundja kërcënon jetën tonë. Kur përballemi me kohët më të vështira. Shqipërisë i duhet Edi Rama. Ai nuk ndalet kurrë. Ai lufton për ne dhe punon për Shqipërinë. Si askush tjetër,” thotë ajo në videon e Ramës.

Kujtojmë që në spotin e pare të PS pjesë ishte aktori Robert Ndrenika.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img