Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
31 %
9.3kmh
0 %
Hën
22 °
Mar
26 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
E hënë, 14 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Pas Ramës dhe Metës, Albin Kurtin e pret Basha në selinë e PD

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

fd527fb6f04b6d3cc07aee4e65d48919

Kreu i Lëvizjes Vetëvendosja, Albin Kurti, ka mbërritur këtë pasdite në selinë blu.

Mësohet se kryeministri i ardhshëm i Kosovës do të zhvillojë një takim me kreun e PD-së, ku në fokus të takimit janë politikat e jashtme dhe marrëveshjet mes dy vendeve tona.

Gjatë vizitës së tij në Tiranë, Albin Kurti është takuar me kryeministrin Rama dhe me Presidentin Ilir Meta, si dhe ka zhvilluar takimet në zyrat e LVV në kryeqytetin shqiptar.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img