Tirana
broken clouds
19.1 ° C
19.1 °
19.1 °
60 %
3.3kmh
75 %
Enj
19 °
Pre
21 °
Sht
15 °
Die
20 °
Hën
25 °
E enjte, 13 Maj, 2021
spot_img

Pas Pustecit, nis numërimi i votave në Memaliaj dhe Poliçan

spot_img

Lajme të ngjashëm

Pas Bashkisë së Pustecit, fillon numërimi dhe në Memaliaj e Poliçan.

Në qarkun e Gjirakastrës janë hapur tre kutitë e para nga komisionerët të cilët kanë nisur procesin e votimit.

Edhe në Bashkinë e Poliçanit ka filluar procesi i shumëpritur i numërimit.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img