Tirana
broken clouds
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
78 %
0kmh
75 %
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
31 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Pas pushimeve luksoze në Dubai, Enca na prezanton me “të dashurin” e ri

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Enca ka vendosur që të “ledhatojë” veten dhe ta mbajë me të mira. Këngëtarja së fundmi i ka bërë vetes një super dhuratë që të gjithë do dëshironim ta kishim në garazhin tonë.

Ajo ka blerë një makinë të re të tipit “Range Rover” dhe të gjithë na duhet ta pranojmë që sapo e pamë në InstaStoryt e saj na “mbetën sytë” aty.

Krah fotos së makinës Enca ka shkruar: Mirë se vjen në shtëpi i dashuri im i ri.  

Epo të gjithë e dimë tashmë se kur vjen puna për të lumturuar veten, Enca nuk mendohet dy here.

189133523 306824704495074 1437445443580671769 n

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img