Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
82 %
1.5kmh
0 %
Hën
29 °
Mar
29 °
Mër
28 °
Enj
24 °
Pre
18 °
E diel, 26 Shtator, 2021
spot_img

Pas protestës së opozitës reagon Edi RAMA, poston videon dhe shkruan “TURP”

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama ka reaguar rreth një orë pas përfundimit të protestës së opozitës së bashkuar.

Ndonëse në protestën e sotme pati edhe incidente dhune, Rama ka vendosur ta përmbledhë komentin e tij me një video të shkurtër të postuar në Instagram ku dallohet rrëmuja e lënë pas nga protestuesit në bulevardin përpara zyrës së tij.

Në mes të videos me shkronja të mëdha, Rama ka shkruar “TURP”.

Më shumë

spot_img