Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
54 %
1kmh
0 %
Mër
28 °
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
43 °
E mërkurë, 28 Korrik, 2021

Pas propozimit romantik, Fjolla Morina dhe biznesmeni i njohur martohen në Maldive, pamje si në filma (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

d6395f15b917e245b0f6639a19ef9826

Këngëtarja Fjolla Morina dhe biznesmeni Fisnik Syla janë martuar ditën e sotme në një ceremoni private në Maldive.

Këngëtarja ka postuar një videon në Instagram nga ceremonia në momentin kur i thonë “po” njëri-tjetrit.

Fjolla shihet me vello të bardhë të gjatë dhe një model flokësh të thjeshtë, ndërsa partneri i saj me një kostum të zi. Ata shihen shumë të lumtur në krah të njeri-tjrtrit. Në dasmën e tyre nuk ka munguar as muzika dhe as vallëzimet.

Kujtojmë që Fjolla mbrëmjen e djeshme ka marrë një propozim madhështor për martesën. Së fundmi ka qarkulluar lajmi se Fjolla është shtatzënë, por çifti nuk ka konfirmuar ende asgjë.

Screenshot_5.pngScreenshot_6.pngScreenshot_2.pngScreenshot_3.png

 

Më shumë

spot_img
spot_img