Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
37 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Pas plumbave shpërthen tritoli në Vlorë, sulmohet objekti në ndërtim te “Uji i Ftohtë”

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një sasi lënde plasëse e dyshuar tritol ka shpërthyer në një objekt në ndërtim në Vlorë. Sipas Policisë, nga shpërthimi nuk ka persona të lënduar por vetëm dëme materiale.

“Në lagjen “Uji i Ftohtë”, Vlorë, në një objekt në ndërtim por që prej vitesh janë ndërprerë punimet, në pronësi të shtetasit D. K., dyshohet se gjatë natës ka shpërthyer një sasi e vogël lëndë plasëse, ku si pasojë ka vetëm dëme të vogla materiale.

 Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor ku vijon veprimet për sqarimin e rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit”, njofton Policia e Vlorës.

Pas ngjarjeve të fundit kriminale në Vlorë, tashmë duket se në qytetin bregdetar kanë nisur sulmet me tritol.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img