Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
93 %
0.5kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
22 °
Pre
23 °
Sht
22 °
Die
21 °
E mërkurë, 27 Tetor, 2021
spot_img

Pas përplasjes në komision, sot Noka lutet për shëndetin e deputetit socialist: I uroj shërim të shpejtë Paulin Sterkajt (Dy fjalë për Ramën dhe Veliajn)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Deputeti i PD, Flamur Noka e ka nisur fjalën e tij në Komisionin  e Ekonomisë duke i uruar shërim të shpejtë deputetit socilalist Paulin Sterkaj. Deputeti ndodhet nën kujdesin e mjekësve pasi ditën e djeshme pësoi ishemi cerebrale.

Sakaq, më tej Noka i është rikthyer akuzave në komision drejtuar kryeministrit Rama dhe kryebashkiakut Erion Veliaj. Kujtojmë se ditën e djeshme Noka dhe Veliaj patën një përplasje që për pak degradoi në fizike në Komisionin e Medias.

“Rama dhe Veliaj nuk kanë primare shqetësimet e qyetarëve. Kjo qeveri nuk qeveris për interesat  e qytetarëve. Duhet transparencë në projektin e teatrit”, ishin këto fjalët e Nokës në mbledhjen e komisionit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img