Tirana
clear sky
35.5 ° C
35.5 °
35.5 °
24 %
1kmh
0 %
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
42 °
Hën
37 °
E enjte, 29 Korrik, 2021

Pas përplasjes me Olti Currin/ Drini Zeqo pi një kafe me ‘’Lajmin e Ditës’’, Floriana Garon dhe Albert Dumanin

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Pas përplasjes me Olti Currin, Floriana Garo dhe Albert Dumani duket se kanë menduar të pijnë një kafe me Drini Zeqon, gazetarin e ‘’TV Klan’’.

Olti Curri kritikoi sot ashpër Garon dhe Dumanin për fshirjen e një komenti të një fanseje që kritikonte ‘’Miss Universe Albania’’, debat që shkoi drejt personales.

“Një kafe me “lajmin e ditës”, shkruan gazetari Zeqo, duke mos tentuar të bëjë ndonjë koment më shumë.

“Olti Curri boll promovove negativitete se nuk i bëjnë mirë ndjekësve të tu! Kjo vajza e famshme e motit siç thua ti është AUTORE dhe MODERATORE e formatit Jo vetëm modë. Faqja administrohet nga disa persona dhe nëse i ka fshiëe dikush komentet negative dhe me mllef si puna e këtyre që bën ti, mirë kanë bëre!”, shkruante Floriana Garo, teksa Olti Curri i është përgjigjur që nuk është autore e ‘’Jo vetëm modë’’, sepse është format i gatzhëm.

“ Sa për autore “Jo vetëm modë” është format i gatshëm edhe nuk ka vend për autorësi. Vetëm se të marresh kamerat edhe të intervistosh nëpër parukeri, ferma me rrush, apo nëpër dasma. Sa për motin, e ke gabim që e paragjykon, aty more famë në këmbë, pastaj e rehatuar te kolltuqet e Opinion”, i përgjigjej Olti Curri.

LEXO EDHE:NJE FANSE KRITIKON ”MISS UNIVERSE ALBANI”: COPE-COPE, DESHTIM

SHPERTHEN OLTI CURRI, KAPET ME FLORIANA GARON: MORE FAME NE KEMBE PASTAJ NE KOLLTUQET E ”OPINION”

Më shumë

spot_img
spot_img