Tirana
clear sky
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
31 %
5.1kmh
0 %
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
6 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

Pas përplasjes me Bashën, Vokshi mbledh gratë demokrate: Askush s’e mohon dot kontributin e tyre për një PD më të fortë

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Deputetja demokrate Albana Vokshi duket se ka nisur një tur takimesh me gratë e Lëizjes Demokratike të Gruas, pas përplasjeve me kryetarin Lulzim Basha.

Vokshi doli në krah të Sali Berishës, dhe u shpreh publikisht kundër Bashës, kur ai shpalli zgjedhjet për kryetar të LDGSH.

“Me zonjat e mira demokrate të LDGSH Dega 5 Tiranë.

Diskutuam për situatën aktuale në PD e në vend, ringritjen e PD për të përballuar sfidat e mëdha. Zonjat e LDGSh, sot më shumë e më të bashkuara se kurrë.

Askush e asgjë nuk do ndalë apo të mohojë kontributin e tyre për një Parti më të fortë e më demokratike. LDGSH forca më e madhe politike e grave në Shqipëri”, shkruan Vokshi në rrjetet sociale.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img