Tirana
clear sky
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
20 °
Hën
17 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

Pas përgjigjes së transgjinores Linda, habit Çani me deklaratën që bën për femrat e vetëftuara në studio

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Arjan Çani  ka patur të ftuar special sonte transgjinoren shqiptare Linda Rei.

Prezantuesi e ka pyetur Lindën se si i duket nga afër, ndërsa ajo është shprehur se “nga afër është më i mirë” dhe se “nga ekrani i televizionit duket si më xhaxh dhe më i vjetër”.

 Çani i është përgjigjur duke thënë se kohët e fundit i vijnë shumë femra vetë në studio, e kjo sipas tij sepse i eksiton.

“Ma vijnë shumë femra në studio kohët e fundit, vijnë vetë, kjo do të thotë se unë i eksitoj”,-tha moderatori duke habitur me deklaratën e tij. 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img