Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
50 %
3.1kmh
0 %
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
39 °
Enj
34 °
Pre
33 °
E hënë, 2 Gusht, 2021

Pas përballjes së Grida Dumës me Elisa Spiropalin, socialistët marrin vendimin drastik: Nuk do ketë më debate me kundërshtarët në emisione

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Gazetari Endri Xhafo ka zbuluar vendimin që Partia Socialiste ka marrë për pjesëmarrjen e kandidatëve të saj në emisione.

Sipas tij, socialistët kanë vendosur që të mos jenë më përballë në debat me kundërshtarët e tyre. Ky vendim vjen pas përballjes së kandidates demokrate Grida Duma me ministren Elisa Spiropali në emisionin “Log”.

Ndaj mbrëmjen e sotme gazetari Xhafo në emisionin e tij kishte të ftuar ministren Evis Kushi dhe Sekretarin e Përgjithshëm të PD Gazment Bardhi, por këtë herë të ftuarit nuk kanë qenë përballë njëri-tjetrit, por fillimisht është intervistuar ministrja Kushi dhe më pas Gazment Bardhi.


Më shumë

spot_img
spot_img