Tirana
broken clouds
17 ° C
17 °
17 °
82 %
1.3kmh
75 %
Hën
21 °
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
18 °
Pre
14 °
E hënë, 17 Maj, 2021
spot_img

Pas PD edhe LSI kërkesë KQZ: Na jepni pamjet filmike në qendrat e votimit

spot_img

Lajme të ngjashëm

Përfaqësuesi Ligjor i Subjektit LSI, Altin Kaziaj i ka paraqitur KQZ-së një letër ankesë sa i takon procesit të zgjedhjeve 2021.

LSI i kërkon KQZ-së që t’i vendosë në dispozicion pamjet filmike gjatë prcesit të votimit dhe të numërimit të votave si dhe kopje të materialit elektronik të 5199 paisjeve të PEI në rang vendi.

Kujtojmë që ditën e djeshme PD kërkoi nga KQZ pamjet filmike, pasi vëzhguesit në këto zgjedhje kanë vënë re parregullsi të mëdha.

WhatsApp Image 2021 04 28 at 12.47.06 640x1138 1
spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img