Tirana
broken clouds
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
73 %
3.6kmh
75 %
Hën
21 °
Mar
28 °
Mër
27 °
Enj
26 °
Pre
19 °
E hënë, 27 Shtator, 2021
spot_img

Pas padisë në Prokurori, Roza Lati përfundon në spital dhe kërkon ndjesë (FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Më shumë

spot_img