Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
94 %
1.5kmh
0 %
Mër
26 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
28 °
E mërkurë, 18 Maj, 2022
spot_img

Pas operacionit rikthehet Artur Zheji, Ylli Ndroqi mbledh stafin me në krye Brisida Shehajn

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Presidenti i RTV Ora Ylli Ndroqi ka mbledhur ditën e sotme stafin e këtij televizioni.

 Ky takim është bërë publik nga një foto e publikuar nga Beti Njuma në rrjetet sociale. I pranishëm është edhe Artur Zheji, i cili është rikthyer në punë pas operacionit që bëri pak ditë më parë në Gjermani.

Po ashtu në takim është edhe Sonila Meço si dhe prurja më e re e televizionit, Brisida Shehaj, e cila ka marrë postin e drejtoreshës së programacionit.

‘Shtabi përgjithshëm i RTV Ora’, shkruan Beti Njuma në diçiturën e fotos.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img