Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
28 %
2.6kmh
0 %
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
E martë, 4 Tetor, 2022

Pas ofendimeve të rënda, pendohet Stresi, i kërkon FALJE publikisht Einxhelit: Je shumë vajzë e mirë!

spot_img

Lajme të ngjashëm

Sherri mes Stresit dhe Einxhel Shkirës disa muaj më parë bëri bujë në media. Reperi e ofendoi rëndë moderatoren dhe kështu filluan sharjet ndaj njëri-tjetrit, përmes rrjeteve sociale.

Mirëpo, së fundmi ka ndodhur ajo që të gjithë nuk e mendonim se do të ndodhte ndonjëherë pas akuzave dhe sharjeve të rënda që kemi lexuar.

Stresi gjatë një rubrike në emisionin “E diell”, i ka kërkuar falje moderatores duke thënë se ajo është vajzë e mirë.

PJESË NGA BISEDA:

Nevina Shtylla: Stres bëj një deklarat publike për Einxhel Shkirën, ku i kërkon falje për çdo gjë që ke thën për të

Stresi: Në rradhë të parë nuk është në natyrën time të merem me femra, por normalisht situata ka qenë ndryshe tani reagoj ndryshe dhe normalisht un i kërkoj falje çdo femre jo vetëm Einxhelit, sidomos Einxhelit, ajo është vajzë shumë e mirë pavarsisht që jemi keqkuptuar në deklarata, kshuqë i kërkoj falje publikisht nuk kamë asgjë është vajzë e mirë, ishte banore shumë e fortë në Big Brother.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img