Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
72 %
1.5kmh
0 %
Pre
32 °
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
27 °
Mar
25 °
E premte, 17 Shtator, 2021

Pas një penalltie të dyshimtë përfundon në barazim sfida në Strumicë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Është mbyllur me rezultatin e barabartë përballja mes Maqedonisë dhe Shqipërisë në stadiumin e Strumicës. Në fillim kaluan në avantazh kuq e zinjtë me gol të Odise Roshit falë një pasi nga Sadiku. Më pas maqedonasit e rritën presion dhe e barazuan ndeshjen falë një penalltie shumë të dyshimtë që u akordua nga arbitri pas një prekje me dorë nga Roshi.

Atmosfera në stadiumin “Mlladost” në Strumicë përkundër të gjitha pritshmërive ka qenë shumë e qetë dhe pa asnjë incident. 

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img