Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
35 %
6.2kmh
0 %
Hën
19 °
Mar
26 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
E hënë, 14 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Pas një konflikti banal, shqiptari qëllon disa herë me thikë grekun, 54-vjeçari në gjendje të rëndë në spital

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Greqi në ishullin Mytilini, ku një shqiptar ka qëlluar me thikë një grek.

Bëhet me dije se pas një konflikti për motive të dobta shqiptari 64-vjeç, identiteti i të cilët nuk është bërë me dije, ka qëlluar me thikë grekun 54 vjeç, i cili ndodhet në spital në gjendje kritike për jetën.

Mediat greke bëjnë me dije se konflikti ka nisur pasi një dele e grekut ka hyrë në tokën ku kujdesej shqiptari, pas konfliktit shqiptari ka nxjerrë thikën dhe ka qëllluar disa herë me thikë në bark grekun.

Policia po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes dhe për arrestimin e shqiptarit.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img