Tirana
clear sky
-1.5 ° C
-1.5 °
-1.5 °
55 %
1kmh
0 %
Enj
7 °
Pre
10 °
Sht
10 °
Die
9 °
Hën
5 °
E enjte, 9 Shkurt, 2023

Pas një kohe të gjatë/ Xheni e Big Brother rrëfen haptazi marrëdhënien e saj me Benardin dhe surprizat e së ardhmes!

spot_img

Lajme të ngjashëm

Të gjithë e mbajmë mend Xhenin, e cila u bë e njohur nga pjesëmarrja e saj në edicionin e Big Brother.

 

Ekskluzivisht për INTv Xheni tregon çdo të vërtetë mbi jetën e saj.

E ftuar në emisionin ‘’Adrenalinë’’ në INTv Xheni tregoi se si nisi gjithçka…Gjatë intervistës moderatorja e emisionit Ueda Kullakshi e ngacmoi Xhenin edhe mbi marrëdhënien e saj me Benardin, djali me të cilin Xheni krijoi një lidhje brenda shtëpisë.

Pa filtra Xheni u shpreh për INTv se nuk ishte penduar aspak për këtë lidhje edhe experience të saj. Gjithashtu ajo tregoi edhe për marrëdhenien e saj me Armelen, një banore tjetër me të cilën u përfol se pas një miqësie shumë të mire ndodhi një sherr mes tyre.

Xheni sqaroi gjithçka për INTv duke zbuluar për publikun e gjerë se vajzat vazhdojnë të jenë shoqe shumë të mira. Këto dhe planet e tjera të Xhenit mbi të ardhmen i ndiqni në intervistën e mëposhtme: http://www.intv.al/pas-shume-kohesh-tanime-xheni-e-big-brother-rrefen-haptazi-mbi-marredhenien-e-saj-me-benardin-dhe-surprizat-e-se-ardhmes-74072

Më shumë


spot_img

spot_img