Tirana
light rain
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
83 %
1kmh
75 %
Die
26 °
Hën
30 °
Mar
33 °
Mër
34 °
Enj
29 °
E diel, 14 Gusht, 2022
spot_img

“Pas një kohë prap u pamë”, Gold AG takon ish-drejtuesin e UÇK-së në Hagë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Reperi i njohur kosovar Gold AG, ka vizituar ish-anëtarin e Shtabit të Përgjithshëm të UÇK-së, Rexhep Selimin, i cili po mbahet në paraburgim nga Gjykata Speciale në Hagë.

Ka qenë vetë këngëtari i cili ka publikuar foto pikërisht para paraburgimit në Hagë, ndërsa ka hskruar edhe një poezi dedikuar takimit me Selimin.

albsig

Kujtojmë se Hashim Thaçi, Jakup Krasniqi, Kadri Veseli dhe Rexhep Selimi ndodhen në qendrën e paraburgimit të Dhomave të Specializuara në Hagë, pasi akuzohen për krime lufte.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img