Tirana
overcast clouds
16 ° C
16 °
16 °
82 %
1.5kmh
90 %
Sht
15 °
Die
21 °
Hën
23 °
Mar
22 °
Mër
19 °
E shtunë, 15 Maj, 2021
spot_img

Pas një debati gruaja rreh ish-burrin, shoqërohet në polici

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një grua nga Kosova është shoqëruar në komisariat pasi ka ushtruar dhunë ndaj ish-bashkëshortit të saj.

Ngjarja ka ndodhur  mbrëmjen e djeshme teksa gruaja nga Skënderaj ka sulmuar fizikisht ish bashkëshortin e saj pas një debati që kanë pasur.

Njoftimi i plotë:

Me vendim të prokurorit, palët janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.

“Skenderaj 11.04.2021 – 20:20. Është shoqëruar në stacionin policor e dyshuara femër kosovare, pasi që e njëjta pas një mosmarrëveshje ka sulmuar fizikisht ish bashkëshortin e saj viktimën mashkull kosovar. Me vendim të prokurorit, pas intervistimit palët janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img