Tirana
broken clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
2.6kmh
75 %
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
15 °
E hënë, 29 Nëntor, 2021
spot_img

Pas ndarjes, Stresi i dedikon këngë Kejsit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

4f66cd3b5504666d2e8dc533115898c2

Ndarja e reperit të njohur Stresit dhe partneres së tij Kejsit vijon të jetë ende në qendër të vëmendjes.

I ftuar pak ditë më parë në një emision televiziv, Stresi shprehu pendesën e tij dhe la të kuptohet se dasma mund të bëhet.

Ndërkohë, në një video të publikuar së fundmi në Instatory Stresi shfaqet duke kënduar: “U bo një kohë që sjena pa, nuk e di se ça kam ba, ça kam ba, ça kam ba…”

Duket se këngën e re Stresi e ka dedikim për Kejsin.

-640-0-5db616591211d.jpg

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img