Tirana
light rain
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
44 %
2.1kmh
0 %
Hën
27 °
Mar
24 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
23 °
E hënë, 29 Maj, 2023

Pas ndarjes nga gruaja, Stine feston sot ditëlindjen, momenti i veçantë me të bijën gjatë festës (VIDEO)

Lajme të ngjashëm

Pak javë më parë këngëtari i njohur Stine lajmëroi me një postim të vetëm në Instagram se ishte ndarë nga bashkëshortja e tij, Graciela Pashaj.

Ky lajm për ditë me radhë u bë kryefjala e mediave rozë. Ndërkohë, sot është një ditë e veçantë për këngëtarin. Stine feston ditëlindjen.

Në këtë moment special për të këngëtari ka ndarë në rrjetet sociale edhe momentet nga festa. Stine shihet teksa fik qirinjtë e tortës, ndërsa pranë tij është edhe vajza e tij Estia.

Vogëlushja fryn qirinjtë bashkë me këngëtarin dhe kjo ka sjellë mjaft të qeshura tek familjarët e tjerë.

Për më tepër ndiqni videon!

 
 
 
View this post on Instagram

 
 

Happy birthday to me ?

A post shared by Stine?️ (@stine_records) on

0fcb2672e314bbcefe8eb260a5336267_L.jpg


Më shumë