Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
60 %
6.2kmh
0 %
Mar
19 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
29 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Pas mjekëve dhe mësuesve, Eugena Tomini zbulon 2 kategoritë e radhës që do të vaksinohen

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

2e12bb1f0a914b95346d4bb285a959d2

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img