Tirana
clear sky
1.5 ° C
1.5 °
1.5 °
80 %
1kmh
0 %
Mar
12 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
14 °
Sht
9 °
E martë, 29 Nëntor, 2022

Pas Metës, edhe dy ministrat shqiptarë FOTOGRAFOHEN duke bërë pazar te Kalaja e Tiranës

spot_img

Lajme të ngjashëm

Tre ditë më parë presidenti Ilir Meta, i veshur me xhins, publikoi disa foto duke bërë pazar në një dyqan të ri të hapur te Kodra e Diellit.

Pas Metës, është fotografuar në një tjetër dyqan me produkte organike ministrja e Kulturës Elva Margariti dhe homologu kosovar Kujtim Gashi.

Margariti dhe Gashi shihen duke bërë Pazar në një dyqan brenda Kalasë së Tiranës, i cili tregton produkte nga më të ndryshmet të prodhuara në vendin tonë.

Mesa duket ashtu si Presidenti dhe ministrat duan të promovojnë produktet bio vendase.

56158187_282636882652386_3745190419592380416_n.jpg

56595485_363606820919095_5568075411616694272_n.jpg

56726470_2331042790498017_1547465047322656768_n.jpg

Më shumë
spot_img
spot_img