Tirana
broken clouds
21.3 ° C
21.3 °
21.3 °
71 %
1.2kmh
74 %
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
28 °
Mar
27 °
Mër
21 °
E shtunë, 18 Shtator, 2021
spot_img

Pas Merkel, Erdogan uron në mënyrë të veçantë Ramën: Fitore spektakolare!

spot_img

Lajme të ngjashëm

Pas urimit nga kancelarja gjermane Angela Merkel dhe kryeministrit tëItalisë Paolo Gentilioni, edhe presidenti turk Erdogan i ka dërguar një mesazh urimi Kryeministrit Rama.

“Përgëzime për fitoren spektakolare. Kjo fitore forcon marrëdheniet tona. Shqipëria dhe Turqia partnere strategjike. Gëzuar Bajramin gjithë shqiptarëve”, thuhet në mesazhin dërguar kryeministrit.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img