Tirana
clear sky
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
37 %
2.6kmh
0 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
11 °
Sht
11 °
Die
9 °
E mërkurë, 1 Shkurt, 2023

Pas masave të rrepta tek tregu në Kombinat, ushtria zbarkon tek Pazari i Ri

spot_img

Lajme të ngjashëm

Pas masave të rrepta të marra sot në tregun e Kombinatit ku maskat, dezinfektimi në hyrje dhe në dalje të tregut, si dhe mbajtja e distancës janë të detyrueshme, kontrollet vijojnë edhe tek Pazari i Ri.

Ushtria është vendosur edhe në zonën e Pazarit të Ri në Tiranë për të garantuar se qytetarët e ruajnë distancën teksa bëjnë pazaret.

Kujtojmë se edhe në zonën e Kombinatit tregu është i rrethuar dhe është nën mbikqyrjen e Policisë dhe Ushtrisë.

Foto nga Pazari i Ri:

5e8af53c41727ushtrua_1.jpg

Më shumë


spot_img

spot_img