Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
65 %
0.6kmh
0 %
Mar
16 °
Mër
21 °
Enj
18 °
Pre
21 °
Sht
23 °
E martë, 18 Maj, 2021
spot_img

Pas ‘masakrës’ në rrjetet sociale, reagon Bieta Sulo: Ti je rehat, pushim nga divani… (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

d4b49d93664761129ddcbb02513be66c

Ka reaguar per herë të parë moderatorja Bieta Sulo, pas “masakrës” në rrjete sociale, lidhur me punën e saj si specialiste pranë UKT.

Me ironi, Bieta u thonë komentuesve se ata janë rehat, pushim nga divani.

“Përpara se të hyj në studio, e të nisim komunikimin së bashku, ti je pushim, rehat, te divani, dhe unë të përshëndes…”, thotë Bieta.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img